Lista e Pronave

Zgjidhni pronën tuaj mes një numri të madh pronash në të gjitha zonat e Shqipërise

Misioni Ynë

Ne synojmë tu krijojmë sa më shumë lehtësi në shitjen ose në blerjen e pronës suaj . Nëpërmjet asistencës së ekspertëve tanë , ju do të mund të arrini rezultatin që dëshironi , brenda një kohe rekord .

Siguri në Investim

Rezultate Impresionuese

Staf Profesionistësh

Të Kudondodhur

Përshtypjet e klientëve tanë

Artan

Nje staf shume korrekt dhe efikas . Arrita te shes shtepine time duke mbetur shume i kenaqur me sherbimin…

Indrit

Faleminderit per durimin gjate blerjes se shtepise time…

Kujtim

2 shtepite qe pata i dhash me qera nepermjet jush . respekte dhe bravo per punen…

Vanesa

Faleminderit per korrektesine…

Kerkoni te
Shisni apo te jepni me Qera
Pronen Tuaj ?
Dergoni Tani