View:

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te mira te tiranes . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te lulishtja e komunes se parisit ne nje pallat te ri me ashensor buze rruges kryesore dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume informacione , na kontaktoni !

Shiko Detajet

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor , ka nje siperfaqe prej 105m2 , me 2 banjo dhe eshte totalisht i mobiluar . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te rruga Bill Klinton . Apartamenti ka nje mobilim modern dhe te per komod ne nje pallat te ri me ashensor . Per me shume informacion , na kontaktoni ! www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore te Komuna e Parisit prane Lulishtes . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 103 m2 . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar perballe Ministrise se Drejtesise . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka nje siperfaqe prej 65m2 . Per me shume informacion , na kontaktoni !   www.Halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me Qera apartament 1+1 tek Harry Fulz Don Bosko
287 €

Shiko Detajet Sipërfaqja - 56 M 2 Land Size - 56 M 2

Jepet me qera nje apartament prane Shkolles Harry Fulz , tek rruga Panorama. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me nje siperfaqe prej 56 m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar perkatesisht nga nje dhome ndenjeje, dhume gjumi ,1 banjo, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket si lavatrice, kondicioner, frigorifer dhe te gjitha elektroshtepiaket qe duhen ne kuzhine. Pallati eshte me ashensor.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet