View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 1+1 te rruga e Durresit.Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor,ka verande dhe eshte totalisht i mobiluar.   www.Halilaj.al

Shiko Detajet