View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament 2+1 ne Inxhinjerine e Ndertimit, prane stacionit te autobusit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i mobiluar.   www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 2+1 ne Rr.Qemal Stafa, sapo kalon profarmen ne rruge kryesore.Apartamenti ndodhet ne katin e 3, pjeserisht i mobiluar dhe zoteron certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 3+1 ne Rr.Bardhyl, ne kryqezim me Rrugen Qemal Stafa.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe zoteron certifikate pronesie. www.halilaj.al

Shiko Detajet