Rëndit sipas
Shfaqe në faqe
View:
Lloji i pronës: Apartamente Clear

Jepet me qera apartament dublex 3+1 ne rrugen e Dibres,prane ministrise se Mbrojtjes.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje,ambjent gatimi ,sallon ,3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 3 ballkon .Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te favorizuara te Tiranes ku te ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen Hoxha Tahsim,prane bar Oslos.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje,ambjent gatimi ,sallon ,3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 4 kateshe.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te favorizuara te Tiranes ku te ofron te gjitha ficilitetet e nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! www.halilaj.al

Shiko Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori,pas hotel Mondial.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe jepet totalisht i mobiluar. www.halilaj.al

Shiko Detajet
Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko Don Bosko
250 €

Shiko Detajet Sipërfaqja -86 M 2 Land Size -86 M 2

Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko,prane kishes katolike.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe jepet i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 2+1 tek Hoxha Tahsim,prane shkolles Kongresi Lushnjes.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues ,jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni. www.halilaj.al

Shiko Detajet

Shitet apartament 2+1 ne Kamez,ne rrugen Berisha.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. Per me shume infrmacion na kontaktoni. www.halilaj.al

Shiko Detajet