Apartament 2+1 me qera në zonën e Bllokut Blloku / Stadiumi Dinamo

400 €
KODI:0003
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në zonën e Bllokut . Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e dytë të banimit .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare