Apartament 2+1 me qera pranë kopshtit botanik Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

300 €
KODI: 0004
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
87
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 , i mobiluar me kushte bashkekohore me te gjitha mobiljet e reja . Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume te qete dhe eshte shtepi e re e pabanuar me pare .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare