Apartament 2+1 me qera te kompleksi Kristal

400 €
KODI: 0002
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
1
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera 2+1 te kompleksi Kristal , Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i mireorganizuar  . Mobilimi eshte modern dhe mjaft komod . Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi , nje sallon te madh me kuzhine dhe 2 banjo .

 

Per me shume informacion rreth prones , na kontaktoni ne numrat e kontaktit ose ne formen tone te chatit .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare