Jepen me qera 2 ambjente per zyra te Komuna e Parisit

450 €
KODI: 0077
Kategoria e Pronës: Zyra
Sipërfaqja (M 2)
140
Kati
1
Tualete
2

Përshkrimi

Jepen me qera 2 ambjente per zyra . Çdo ambjent ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe jepen me çmim 450 Euro secila .

 

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare