Jepen me Qera Dyqane tek Ambasada Amerikane Rruga Elbasanit / Qyteti Studenti

410 €
Qera
KODI: 0023
Kategoria e Pronës: Dyqane
Sipërfaqja (M 2)
200
Kati
1

Përshkrimi

Jepen me Qera 2 ambjente nga 100m2 secila prane Ambasades Amerikane tek Rruga e Elbasanit. Keto ambjente jane ne katin e pare dhe mund te jepen me qera te ndara ose sebashku . Cdo ambjent eshte 100m2 me qera 410 Euro secila .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin