Jepet apartament 1+1 me qera te Siri Kodra Stacioni i Trenit / Rruga e Dibres

330 €
Qera
KODI:0041
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
5

Përshkrimi

Jepet 1+1 me qera te rruga Siri Kodra prane ish punishtes se pastave . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 , me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare