Jepet Apartament me qera 2+1 afer Stadiumit Dinamo Blloku / Stadiumi Dinamo

400 €
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
129
Kati
6
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera afer Stadiumit Dinamo tek rruga Muhamet Gjollesha . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe i mobiluar . Per me shum info kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin