Jepet me qera 1+1 ne Bllok prane restorant Juvenilja Blloku / Stadiumi Dinamo

450 €
Qera
KODI: 0039
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
75
Kati
11
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 1+1 ne Bllok prane restorant Juvenilja . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 11 te banimit .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare