Jepet me qera 1+1 ne qender te Tiranes , te Posta Qendrore Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

350 €
KODI: 0010
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
55
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane qendres se Tiranes , ne nje pallat te Posta Qendrore . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte i rikonstruktuar teresisht me nje mobilim te ri dhe modern .

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare