Jepet me qera apartament 1+1 ne Selite Selite / Rr. Irfan Tomini

200 €
Qera
KODI:0040
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje vile private ne Selite . Apartamenti ka shkalle më vete dhe eshte totalisht i mobiluar . Lirohet pas dates 28 Gusht .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare