Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar prane Kristal Center Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

250 €
Qera
KODI:0037
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
58
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Big Market siper Kristal Center . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe eshte pjeserisht i mobiluar .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare