Jepet me qera 1+1 prane Stadiumit Dinamo Blloku / Stadiumi Dinamo

280 €
Qera
KODI:0043
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
1
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo te shkolla Edith Durham . Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i mobiluar .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare