Jepet me qera 1+1 te ish kafe Europa Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

290 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
50
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te ish kafe europa te rruga e barrikadave.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne kat te 4 me ashensor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin