Jepet me qera 1+1 te Kodra e Diellit

250 €
Qera
KODI: 0017
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
80
Kati
1
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 1+1 te Kodra e Diellit . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe ka nje mobilim shume te mire . Per me shume info na kontaktoni ! www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare