Jepet me qera 1+1 te komuna e parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

350 €
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
9
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te komuna e parisit perballe me ish universitetin new york. Apartamenti ndodhet ne kat te 9 me ashensor dhe eshte totalisht i mibiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin