Jepet me qera 1+1 te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

320 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
76
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

jepet me qera apartamet 1+1 te komuna e parisit afer lulishtes. Apartamenti nodhet e kate te 4 dhe eshte totalisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin