Jepet me qera 1+1 te Rr.Bill Klinton

250 €
Qera
KODI:0043
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
67
Kati
5
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Bill Klinton . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje mobilim shume te mire .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare