Jepet me qera 1+1 te Rr.Fortuzi prane Concord Center Rruga e Kavajës

250 €
Qera
KODI: 0037
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
1
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 1+1 te Rr.Fortuzi prane Concord Center . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare