Jepet me qera 1+1 tek Pazari i Ri Ministria e Jashtme / Pazari i Ri / Shkolla e Kuqe

300 €
Qera
KODI:271
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 1+1 tek Pazari i Ri, Rruga Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile dhe eshte i mobiluar.(Mobilim i ri)

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme