Jepet me qera 2+1 Kopshti Botanik (Apartament Luksoz) Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

600 €
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet Apartament Luksoz me Qera tek Kopshti Botanik 110m2. Apartamenti ka sistem ngrohje e ftohjeje, i shtruar me parket ,2 dhoma gjumi, 2 banjo , nje sallon , kuzhine dhe nje ballkon me pamje fantastike te Tiranes. Ambjenti eshte teresisht i mobiluar . Pallati eshte pjese e nje kompleksi rezidencial ne nje zone shume te qete.

Kontaktoni Agjentin