Jepet me qera 2+1 pas universitetit europian Rruga e Kavajës

330 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 mbas universitetit europian. I mobiluar totalisht. Me 2 tualete ashensor dhe vendparkim. Me nje siperfaqe prej 100m2.Per nje vizite ne prone na kontaktoni !|

Kontaktoni Agjentin