Jepet me qera 2+1 nr Rr.Margarita Tutulani Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

500 €
Qera
KODI:262
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
102
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Margarita Tutullani, perballe Kastratit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme