Jepet me Qera 2+1 Pallati me Shigjeta Rruga e Kavajës

220 €
Qera
KODI:0020
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
75
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera partament 2+1 tek Pallati me Shigjeta . Apartamenti eshte ne ne katin e 2 dhe eshte 75 m2. Ky apartament eshte plotesisht i mobiluar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin