Jepet me qera 2+1 prane delijorgjit Rruga e Kavajës

340 €
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
95
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 prane delijorgjit te hotel Hilton. Apartamenti ndodhet ne kate te 4 me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar. Per me shum kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin