Jepet me Qera 2+1 prane Globe Rruga e Kavajës

400 €
Qera
KODI: 0019
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
95
Kati
5
Dhoma Gjumi
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 95 m2 ne katin e 5 prane Globe . Pallati eshte i pajisur me ashensor , i pabanuar me pare , i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin