Jepet me qera 2+1 prane rezidences Kodra e Diellit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

330 €
KODI: 1097
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
105
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe disponon 2 banjo .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

 

Kontaktoni Agjentin

Mikael Lako

Konsulent i Pasurive të Patundshme
Numri i Kontaktit
+355 674712470