Jepet me qera 2+1 te Brryli Brryli

350 €
Qera
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
8

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet ne kate t 5. I mobiluar totalisht dhe me nje siperfaqe prej 110 m2. Per me shum kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin