Jepet me qera 2+1 te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

330 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
85
Kati
2
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit te lulishtja. Apartamenti ndodhet ne kate te 2 dhe eshte totalisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin