Jepet me qera 2+1 te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

300 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
3
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1 te Komuna e Parisit (Kika 1). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne kat te 3. Me 2 ballkone dhe 2 tualete. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Kontaktoni Agjentin