Jepet me Qera 2+1 tek Rr. Barrikadave Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

450 €
Qera
KODI: 0024
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
94
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
2

Përshkrimi

Jepet me qera partamen 2+1 tek rruga e Barrikadave me nje siperfaqe prej 94m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje mobilim modern.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin