Jepet me qera 2+1 Vizion Plus ne Don Bosko Don Bosko

300 €
Qera
KODI:0026
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
76
Kati
4
Dhoma Gjumi
2
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 2+1 tek Vizion Plus prane Turk Dental . Apartamenti eshte 76 m2 ne katin e 4 dhe plotesisht i mobiluar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin