Jepet me qera 3+1 ne Bllok Zona të tjera

1,200 €
Qera
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
130
Kati
8
Dhoma Gjumi
3
Tualete
2

Lloji i kontratës

  • Me Qera

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne bllok afer vesa center. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 me ashensor i mobiluar dhe me punime shume cilesore. Me parking. Per me shume info kontaktoni!

Kontaktoni Agjentin