Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres. Stacioni i Trenit / Rruga e Dibres

300 €
KODI:284
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
110
Kati
5
Dhoma Gjumi
3
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera 3+1 ne rrugen e Dibres,pas fakultetit te mjekesise.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme