Jepet me qera 3+1 tek Rruga Mihal Grameno Ali Demi / Tregu Elektrik

250 €
Qera
KODI:269
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
120
Dhoma Gjumi
3
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile dhe eshte i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme