Jepet me qera ambjent per biznes te Komuna e Parisit Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

250 €
Qera
KODI: 0078
Kategoria e Pronës: Dyqane
Sipërfaqja (M 2)
54
Kati
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent per biznes te Komuna e Parisit buze rruges kryesore prane Kristal Center . Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 .

 

wwww.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare