Jepet me qera ambjent per zyre i investuar te Stadiumi Dinamo Blloku / Stadiumi Dinamo

150 €
Qera
KODI:0071
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
16
Kati
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet e qera nje ambient prej 16 m2 per zyre , prane stadiumit Dinamo , ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme . Ambjenti eshte pjese e nje grupi zyrash , qe kane nje korridor dhe tualet te perbashket . Zyrat e tjera jane perkatesisht zyre Avokatie dhe nje zyre Permbarimi .

 

Per me shume info , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare