Jepet me qera ambjent per zyre ne rrugen 4 Deshmoret Ministria e Jashtme / Pazari i Ri / Shkolla e Kuqe

400 €
Kategoria e Pronës:Zyra
Sipërfaqja (M 2)
100
Kati
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent per zyre ne rrugen 4 Deshmoret. Ambjeti ndodhet ne katin e 1,jepet bosh dhe eshte i shtruar me parket.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme