Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te Bill Klinton Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

350 €
KODI: 0091
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
84
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar te rruga Bill Klinton . Apartamenti ka nje mobilim modern dhe te per komod ne nje pallat te ri me ashensor . Per me shume informacion , na kontaktoni ! www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare