Jepet me Qera apartament 1+1 Kopshti Zoologjik Liqeni i Thatë / Kopshti Botanik

350 €
Qera
KODI: 0085
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
1
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me me qera 1+1 tek Kopshti Zoologjik tek Rr. Eduard Mano. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit me nje siperfaqe prej 60 m2. Ky apartament perbehet nga nje sallon ndenjeje, ambjent gatimi , dhome gjumi , banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar.

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare