Jepet me qera apartament 1+1 mbrapa Presidences. Blloku / Stadiumi Dinamo

350 €
Qera
KODI:316
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
65
Kati
2
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 mbrapa Presidences.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme