Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir. Astiri / Unaza e Re / Teodor Keko

280 €
Qera
KODI:296
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1+garazh ne Astir,Green City.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme