Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok Blloku / Stadiumi Dinamo

400 €
KODI:292
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
64
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok, perballe ish Viles Enver. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i mobiluar.

 

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme