Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Musa Agolli Stacioni i Trenit / Rruga e Dibres

300 €
Qera
KODI:302
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
90
Kati
4
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Musa Agolli.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme