Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit Myslym Shyri / Sheshi Skenderbej

300 €
Dhënë me qera
KODI:367
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
60
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit,ne hyrje te cameve.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe jepet totalisht i mobiluar.

Per me shume informacion na kontaktoni.

www.halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Elona Shehu

Konsulente e Pasurive të Patundshme