Jepet me qera apartament 1+1 prane Globe Rruga e Kavajës

250 €
KODI:0046
Kategoria e Pronës:Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
55
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Globe . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar .

Per me shume info na kontaktoni .

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin

Kristiana Shena

Konsulente Imobiliare