Jepet me qera apartament 1+1 prane Kristal Center Komuna e Parisit / Kodra e Diellit

250 €
KODI: 10777
Kategoria e Pronës: Apartamente
Sipërfaqja (M 2)
70
Kati
3
Dhoma Gjumi
1
Tualete
1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne nje pallat prane Qender Kristal te Komuna e Parisit . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe eshte totalisht i mobiluar .

Per me shume informacion , na kontaktoni !

 

www.Halilaj.al

Kontaktoni Agjentin